• Robin van Lonkhuijsen

De vlag kan uit voor deze scholieren

UDDEL Middelbare scholieren zaten donderdagmiddag in spanning. Zij kregen te horen of ze geslaagd waren voor hun examen. Nieuwsbladdeband.nl feliciteert alle geslaagden met hun diploma. Verras uw geslaagde met een advertentie in deze krant, kijk hier hoe.

JACOBUS FRUYTIER

Vwo

BARNEVELD: André van de Braak;

EDE Gld: Mirjam van Engelenhoven;

ELSPEET: Annelies Kroes, Gerhard Mulder, Wilbert Peters;

EMST: Evan Overeem, Alieke Roos;

ERMELO: Gerbert Doppenberg;

GARDEREN: Reinier Pieters;

HARSKAMP: Bart Visser;

KOOTWIJKERBROEK: Bertus Druijff, Ewout Lassche;

LUNTEREN: Corné Bos, Dinand Heijkamp;

NIJBROEK: Dorien Panhuis;

NUNSPEET: Willemijn van Garderen, Evert Jan Mulder, Brenda van Renselaar;

UDDEL: Annemieke de Boer, Hildert Bronkhorst, Daniël Mulder, Melody Olde Kalter;

WEKEROM: Sjoerd Burggraaf, Bart Hendriksen, Arend Pors.

Havo

BENNEKOM: Pieter Don, Robert Hendrikse;

EPE: Hanneke van de Haar;

EDE: Bert Jan Assink, Christa Imminkhuizen, Alyke van Leerdam, Renske Methorst, Leindert Terlouw, Annemarije van Vliet;

ELSPEET: Evert de Bruin, Kees-Jan van Hartingsveldt, Bertina Hazeleger, Adrianne van den Hoorn, Ada van Kooten, Elise Kuijt, Lydia van Manen, Melanie Mulder, Eleanne de Ruiter, Gerrelt van der Slikke, Miranda van Wette, Jelle van der Zande;

EMST: Gerbert Mulder, Gerjan Roos, Jansje Schuurman;

ERMELO: Esther Kok;

GARDEREN: Arno van de Munt;

HARSKAMP: Wendy Heij, Lilian van Veldhuisen, Eric-Jan van Veldhuizen;

HULSHORST: Marina van der Kroon;

KOOTWIJKERBROEK: Melinda Bettink, Cornélie Top;

LUNTEREN: Wilbert Methorst, Esther van Roekel;

NIJBROEK: Maaike Elbertsen, Anne de Weerd;

NUNSPEET: Jan van Garderen, Annebeth den Hertog, Jorian van den Hoorn, Arnoud Meems, Joanne Olthuis, Meindert Vinke, Sanne Vlijm;

OTTERLO: Henk Jansen;

STROE: Daan Keurhorst;

UDDEL: Margreet van den Brink, Gerlinde Hop, Pauline Kok, Fabiënne van de Kolk, Danique Oudendorp, Marwin van de Ruitenbeek, Jan Schouten, Teunita Wijnne;

VAASSEN: Dianne Hakkenberg, Gert-Jan Nijkamp;

VEENENDAAL: Carinda Vos;

WAPENVELD: Henrieke Boer;

WEKEROM: Lucie van Luttikhuizen;

Vmbo theoretisch

BARNEVELD: Maryléne Beukers, Idske Ploeg, Pieter Stark, Hugo Vlot;

EDE: Arjen Dannenberg, Mathilde Groothedde, Nicoline Heij, Rogier Mulder, Johannes van der Poel;

ELSPEET: Corné van den Hardenberg, Jelle van de Kolk;

EMST: Esther Bluemink, Gerben Slijkhuis, Marit Theunisse;

HARSKAMP: Rik van den Brink, Henri van Driesten, Rianne Drost, Jacco van Leeuwen, Jelle van Leijen, Brenda ter Maaten, Hesther Schreur, Lotte van Veldhuisen, Bennie Visser, Monica ;

KOOTWIJKERBROEK: Annelie van den Brink, Jan Middelkoop, Peter Threels, Teunis Wagtho;

LUNTEREN: Johnny van de Munt;

NIJBROEK: Hendrik-Jan van Eek;

NUNSPEET: Leonard Qualm, Robert van Vliet;

OENE: Niels Huiting, Irene Mekelenkamp;

UDDEL: Étienne Schimmel;

VAASSEN: Joëlle Bij de Vaate;

VOORTHUIZEN: Emma Kous, Esther Wagtho;

WEKEROM: Matthias Breen, Williene van den Brink, Lize Hol, Helene Jonkers;

Vmbo kaderberoeps

Niels Riezebos, Peter van de Ruitenbeek;

BARNEVELD: Maarten van de Beek;

EDE Gld: Jaap Otten;

ELSPEET: Erik van Asselt, Simon Peter Dekker, Maria Hak, Rianne Kersbergen, Gerriët Koetsier, Marieke van Norel, Carola Pluim, Cora van Ramshorst, Thomas Seijn;

EMST: Gerko Hilberink, Arjen Koetsier, Mirte van Schie;

ERMELO: Aart Bronkhorst;

HARSKAMP: Ewout van Harten, Erik Meijer, Christiaan van Middendorp, Hendri Pater, Clarinda Roelofsen, Neline van Steenbeek, Hein van Veenschoten;

HULSHORST: Jonathan van der Gaag, Nicolas van der Gaag, Hannah van der Voort;

KOOTWIJKERBROEK: Bas Beens, Lisette Besselsen, Wilma Bettink, Janine van de Bruinhorst, Jouk Kampert, Corné van Luttikhuizen, Sabine van Wessel;

LUNTEREN: Robert van Doorn, Eduard van Harten;

NUNSPEET: Rozemarijn Bakker, Madelief van den Broek, Niels van Engelen, Esther van 't Hul, Joanne Kroeze, Anne-Wil van den Nagel, Jacco van de Poel, Bart-Jan Pul, Esther de Ruiter, Neline Westerbroek;

OENE: Kasper de Bruin, Leonie Tessemaker;

OTTERLO: Andrea van den Bosch;

UDDEL: Marije van den Brink, Pauline van den Brink, Rianne de Ruiter, Gerwin Slendebroek, Wilrick de Weerd;

VAASSEN: Wilbert van Essen, Enneke van Triest;

VEENENDAAL: Hanno Vermeulen;

Vmbo basisberoeps

EDE: Margret van den Berg;

ELSPEET: Dennis van den Brink, Jacob Coster;

EPE: Mariëlla Lagemaat;

ERMELO: Rebecca Nap;

GARDEREN: Johannes Pieters;

HARSKAMP: Rianne Blankespoor, Robert Blankespoor, Julian van Dreven, Jacques-André le Fèbre;

HIERDEN: Rindert Kerkhoff;

KOOTWIJKERBROEK: Gerron van den Berg, John van den Brink, Jan van Hoef, Marcel van Veldhuizen, Rosanne Wijnbergen;

NUNSPEET: Femke Bakker, Joanne van den Hardenberg, Corné van het Loo, Els de Ruiter;

UDDEL: Sam Bronkhorst, Jaap Davelaar, Jannelien van de Haar, Anton van de Ruitenbeek, Patrick Versteeg;

VAASSEN: Bauke Verrips;

VEENENDAAL: Wim van Eldik;

WEKEROM: Irma van den Top, Karin van den;

Mbo entree opleiding

ERMELO: Steven Dunsbergen;

KOOTWIJKERBROEK: Rik van de Pol, Jan Fieret, Gerco van Beek;

UDDEL: Marieke de Ruiter;

WEKEROM: Reinier Blotenburg

Praktijkonderwijs

PUTTEN: Rikko Dekker;

UDDEL: Henri de Jong

UDDEL

vmbo theoretische en gemengde leerweg

ELSPEET: Dineke Bikker, Nellianne Bikker, Robert ten Bolscher, Elbert Crum, Jan-Jaap van het Goor, Jonathan van den Hardenberg, Jordi van den Hardenberg, Robert Hazeleger, Jan van den Hoorn, Geerke van 't Hul, Erik Kuijt, Berend Logtenberg, Arne Schouten, Henrick van de Steeg, Wouter Visser, Gerlize van Wijngaarden;

ERMELO: Annemieke van Bentum, Brenda van den Brink, Adriaan de Fluiter, Leanne Lobbezoo, Floris Snoek;

GARDEREN: Willem Pieters, Frans Reijnders;

HULSHORST: Deriece Franken, Jaccoline van Haaften;

NUNSPEET: Reinoud Bast, Esther van den Bosch, Eline Koers, Annelies Lankman, Emma Lankman, Christiaan Mulder, Stephan Pluim, Bart Schilder;

PUTTEN: Elske van Doleweerd, Klaas-Jan ten Klooster, Albert Mulder;

UDDEL: Diederick Bronkhorst, Gerrelt Bronkhorst, Mariska van de Bruinhorst, Hilda Dorresteijn, Merel van den Hoek, Christian Hop, Julian Koetsier, Marleen Koetsier, Marijn Kok, Dorothé van Rhee

NUBORGH COLLEGE OOSTENLICHT ELBURG

Kaderberoepsgerichte leerweg

ELSPEET: Jordie van Asselt, Stefan van den Berg, Dennis Kroes.

NUBORGH COLLEGE VELUVINE NUNSPEET

Gemengde/theoretische leerweg

ELSPEET: Lars van Asselt, Lisann van Asselt, Ferdi Beijert, Rick de Ruiter, Jonathan Westerbroek.

VIERHOUTEN: Thijs ter Horst.

NASSAU-VELUWE COLLEGE HARDERWIJK

Vwo

ELSPEET: Marit de Ridder.

MORGEN COLLEGE HARDERWIJK

Beroepsgerichte Leerweg Kader

Locatie De Sypel

ELSPEET: Nieck Vriesema

RSG SLINGERBOS LEVANT

Locatie Slingerbos

Havo

VIERHOUTEN: Ties Brouwer

GROEVENBEEK COLLEGE PUTTEN

[Vwo

GARDEREN: Maarten Pouw, Nynke Schipper, Kaän Bronkhorst, Alec Dol

ELSPEET: Samantha Mulder

[Havo

UDDEL Rebecca Bleijenberg, Anouk de Geijter

ELSPEET: Maikel Jansen, Fabienne Lichtenvoort Cats, Niels van de Steeg

GARDEREN: Ruben Krol. Michiel Kuijt. Wietse Schipper, Demi Heimgartner

[Vmbo

GARDEREN: Merel van Leijenhorst, Henrike van Zomeren; Thom van Doesburg, Paskal Smit, Lisa van Beek, Miranda Huisman, Janou Schaafsma, Nikita van der Groef

ELSPEET: Eveline van de Zande

UDDEL: Petri Gerritsen, Jarnik van den Hardenberg, Brendan van de Steeg, Daniëlle van den Broek, Meli Gergely

GROEVENBEEK COLLEGE ERMELO

Vmbo Basisberoepsgerichte leerweg

UDDEL: Meli Gergely

Vmbo Kaderberoepsgerichte leerweg

UDDEL: Daniëlle van den Broek, Jarnik van den Hardenberg, Brendan van de Steeg

Vmbo Theoretische leerweg

GARDEREN: Thom van Doesburg, Paskal Smit

UDDEL: Marlon Boeve, Petri Gerritsen

Havo

GARDEREN: Demi Heimgartner, Ruben Krol, Michiel Kuijt, Wietse Schipper,

UDDEL: Rebecca Bleijenberg, Anouk de Geijter

VWO

GARDEREN: Kaän Bronkhorst, Alec Dol, Maarten Pouw, Nynke Schipper

Verras uw geslaagde met een advertentie in deze krant, kijk hier hoe.