• Ed Oudenaarden

Nieuwsblad De Band feliciteert alle geslaagden

VELUWE Een spannende periode is voor veel scholieren afgesloten; de eindexamens. Alle geslaagden van harte gefeliciteerd en de herkansers uiteraard veel succes gewenst! Middelbare scholen die hun geslaagden ook in deze lijst opgenomen willen zien worden, kunnen contact opnemen via deband@bdu.nl.

Christelijk College Groevenbeek Ermelo

Vwo

Uddel: Lisa Dijkgraaf

Havo

Uddel: Lotte van Rees, Jeanine Verhoef

Garderen: Rik Bronkhorst, Daan van Ommeren, Lauren Zevenbergen

Vmbo

Uddel Sytse Bronkhorst, Luca de Bruin, Nick van Graffijland, Esther de Vries

Garderen: Lotte Kramer , Joelle van der Leest , Yara van de Ridder Filique Sluis , Julia Storteboom

Vmbo Kaderberoepsgerichte leerweg

Uddel: Niels Bronkhorst, Nick Bronkhorst, Céline de Bruin, Mark van de Kamp, Renske Schouten

Vmbo Basisberoepsgerichte leerweg

Uddel: Anneke van Ginkel, Michael Versteeg

Garderen: Dave Tamboer

Christelijk College Groevenbeek Putten

Vmbo Kader beroepsgerichte leerweg

Garderen: Kayley van Essen

Harderwijk, Christelijke College Nassau-Veluwe

Gymnasium

Nunspeet: Laura Best, Maartje Hagenbeek, Annemijn Norg

Vierhouten: Allard Huizinga

Atheneum

Hulshorst: Bauke Meijer, Carolien den Otter

Nunspeet: Niek Bouw, Beau Bronkhorst, Julia Jansen, Sean McCarren, Aster Sweep, Romy Timmer

Vierhouten: Saskia ter Horst

Havo

Hulshorst: Guus Lokhorst

Nunspeet: Koen van der Elsen, Meike Haddeman, Petri Haverkamp, Maud Kok, Niels Mensink, Jesper Prinsse, Joost Schaepkens, Bas Smit, Jordy Zoet

Harderwijk, Morgen College, vmbo tl en tl-TOP

Basisberoepsgerichte leerweg

Nunspeet: Mathijs Rozeboom, Karima Achaibi

Kaderberoepsgerichte leerweg:

Elspeet: Gerben Smit

Nunspeet: Max van Grevengoed,

Theoretische Leerweg:

Elspeet: Sanne Mulder

Hulshorst: Ervin Heere

Nunspeet: Stan van den Brink

Jacobus Fruytier scholengemeenschap, Apeldoorn

VMBO basisberoepsgerichte leerweg

Garderen: Bram van de Pol, Erika van den Brink; Harskamp: Corné van Leijenhorst, Elske Drost, Erik Bouw, Gert-Jan van den Herik; Kootwijkerbroek: Gerlinde van den Top, Geurt van Hoef, Matthijs van Vuuren;

VMBO kaderberoepsgerichte leerweg

Garderen: Michelle van Leeuwen; Harskamp: Corné Klootwijk, Pieter Wagtho; Kootwijkerbroek: Germa Drost, Joël van Veldhuizen; Lunteren: Gerald Bruil; Putten: Boaz Bouwman, Hanna van den Brink; Wekerom: Rik Jansen.

VMBO gemengde en theoretische leerweg

Garderen: Rutger van den Hul; Harskamp: Gerbrey Lagerweij, Maurice van Veldhuizen;

Jacobus Fruytier scholengemeenschap, Uddel

VMBO gemengde en theoretische leerweg

Garderen: Bart Fieret, Corné van Lagen, Joost Fieret, Mark Bleijenberg, Stijn van de Brug; Putten: Gernand van Beek, Louise Verweij, Robert van Rhee.

Elburg, Nuborgh College Lambert Franckens

Havo

NUNSPEET: Bernard van Asselt, Bram Beek, Niels Beelen, Janine Berghorst, Harold Bergsma, Yentl Bouwman, Siebe Burghout, Jannie Drost, Thijs Engel, Gerrit Fikse, Linde de Gelder, Kevin Grandjean, Joëlle Grit, Bertrand Hagedoorn, Ruben van Harn, Anne Hartevelt, Amy Hofman, Elin Hofman, Laura Job, Jordi Klaassen, Jorn Krijnsen, Michel Kuiper, Anke van Ledden, Ruben van Loo, Myrthe Methorst, Thom de Mots, Wim Palland, Kimberly Pap, Lars Polinder, Dideke Prins, Laura Smale, Wilco Veleke, Davey Visch, Kirstin Vosselman, Kevin Vugts, Jaëlle Westerink.

VWO

NUNSPEET: Ruth van Asselt, Eline Ax, Freek Bangert, Sophie Bangert, Edith van den Bosch, Jolien van de Brake, Ilse Bredewout, Kirsten Bredewout, Rick van de Brug, Nienke van Doeselaar, Thessa Hofman, Thomas van 't Hul, Yoëlle Knulst, Anne Neutel, Eline Pierik, Esther Plakke, Pieter Reitsma, Sille Slaa, Tijmen Smit, Kim van de Streek.

Elburg, Nuborgh College Oostenlicht

Basisberoepsgerichte leerweg

NUNSPEET: Jason de Boer, Leonie Breman, John Bronkhorst, Kaylee Bronkhorst, Romana Bronkhorst, Kiet Bruitsman, Jaimy Dirksen, Edgar Djomardian, Sam Duchateau, Wesley van Espelo, Evert Hofman, Yanick van den Hoorn, Sem Kersbergen, Jordy Kleijer, Niels Lankman, Robert Lankman, Justin Lokhorst, Ronald Meewis, Tim van den Nagel, Marcelina Noorderijk, Sanne Plakke, Mirko Vierhout, Joshua Vinke, Patrick Vos.

VIERHOUTEN: Weslee van den Berg.

Leer-/werktraject

NUNSPEET: Edwin Frens, Shanna Vissenberg.

Kaderberoepsgerichte leerweg

ELSPEET: Hannah van Schaik.

NUNSPEET: Samira Akatal, Rina Azizi, Tim Bonhof, Aaron Dikkeschei, Nathalie Fidder, Job van den Hazel, Kimberley Holstege, Suzy Houting, Ismay Hup, Remon Hup, Kaylee Mast, Mariëlle van Middendorp, Luuk Noorderink, Daan van Orden, Macey de Ruiter, Nienke Rutte, Juliëtte de Vreede, Ruben Westerbroek, Rowan Zeevat.

VIERHOUTEN: Christiaan Rekers.

Gemengde/theoretische leerweg

NUNSPEET: Justin Harthoorn, Michael Kamp.

Nunspeet, Nuborgh College Veluvine

Gemengde/theoretische leerweg

DOORNSPIJK: Jurjen Bakker, Menno Bakker, Jarco Frens, Roel Mijnheer, Bas Nijen Twilhaar, Naomi Visch.

ELBURG: Celine Hulzebos.

ELSPEET: Laura Seijn, Tamara Wieberdink.

HULSHORST: Maxime Dost, Amber Hoekert, Senna Hoekert, Anne Mostert.

NUNSPEET: Marieke Bikker, Robyn de Boer, Roëlle van der Breggen, Rinse van den Brink, Nick de Bruin, Julian Brussee, Levi van Dijken, Amber van Dorp, Marjon van 't Foort, Mark Franken, Romy van Geffen, Marvin de Groot, Jasper van Harn, Damiët van Harten, Manon Hofman, Mike Holstege, Fleur de Jong, Marie-Christie Kleiberg, Kim Knoeff, Alvin Kok, Elvera Kok, Nicole Kroeze, Michelle Kruithof, Kara Makkinga, Nick van Meulen, Sophie Moerer, Claudia Mulder, Naomi Nihot, Jeanine van Panhuis,

Andjelie Parmessar, Danique van den Pol, Jacolien van de Ridder, Kayleigh de la Rie, Aniek van de Ruitenbeek, Laura Russchen, Conner van Spijkeren, Valeska van Stelten, Maaike Stoffer, Cyane Timmermans, Angela Tolhuis, Gerwilmer Ton, Michelle Verwoerd, Judith Vis, Joëlle Visser, John Vlijm, Charlotte Vos, Ilse van de Water, Ruben Weijburg, Klaas-Harm Wessels, Walter Westerink, Anna van der Wijk.

VIERHOUTEN: Yonn Mulder, Max Oosterwijk.